Güldür Güldür ekibine Rüştü Onur Atilla’nın özel hayatı soruldu! Onur Buldu dayanamadı

0

Hasan Can Kaya'nın eski sevgilisi, Konuşanlar'ın yönetmeni Sultan San ile evlendi. Başarılı yönetmeni Güldür Güldür ekibi özel olarak yalnız bırakmadı.

Magazin Burada muhabirleri ekibe dönen Onur Buldu'ya da mikrofon uzattı. Güldür Güldür oyuncularından Rüştü Onur Atilla'nın boşandıktan sonra Nez ile aşk yaşamaya başlarken ve ihanet iddiaları sırasında ekip üyelerine soruldu.

Onur Buldu muhabirlere gülerek “Millet evleniyor bu röportajı” dedi. Daha sonra ise duyan Buldu kendini tutamayarak şunları söyledi:

“Ya özel hayattır bizi ilgilendirmez. Gereksiz bir konu. Gündemi zaman geçirecek bir şey değil. Bence konuşma bile gerek yok. Boşanma konuşmayalım evlilik günü.”

uyuoıu
Ekipte yer alan diğer oyuncular da soru karşısında çok da yorum yapmak istemedi. Onur Buldu o sırada araya girerek “Hadi giderken” dedi.

*Bu içerik Mynet editörleri tarafından şifrelenmiştir.

İfade etmek
ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Babası şiddet mi uyguladı?  Olay paylaşımıBabası şiddet mi uyguladı? Olay paylaşımı
Kısmetse Olur katılımcılarına 3 kadın salerdi!  Kısmetse Olur katılımcılarına 3 kadın salerdi! “Kafama çakı sokup merdivenden aşağı attılar”
Ağır ceza şoku!  İddianame iade edildi Ağır ceza şoku! İddianame iade edildi

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Antalya Haber Sunucu
marsbahis giriş