Gürcistan’ın benzersiz Okatse Kanyonu turistlerin ilgi odağı

0

Okatse Kanyonu derin kanyonlarıyla ünlü Kutaisi’ye de çok yakın. Ormanda bulunan doğal göller turistlerin ilgisini çeken en önemli yerler arasında…

Gürcistan’nın batısında bulunan Okatse Kanyonu’ndaki maceramız devam ediyor.

REKLAM

**Denis Loctier, Euronews: **”Bu bölge derin kanyonlarıyla ünlü Kutaisi’ye çok yakın. Ormanda bulunan doğal göller turistlerin ilgisini çeken en önemli yerler arasında…”

Bu patikalar baş döndürücü bir manzaraya sahip. Burayı yılda 150 bin turist ziyaret ediyor. Yetkililer burada bulunan merdivenleri camdan şeffaf şekilde yaparak bu macerayı daha da çekici kılmak istiyor.

**Zaza Gagua, Okatse Kanyonu Müdürü: **”Bu kanyonda yürümek ve bu heyecanı yaşamak, turistlerin ilgisini çekiyor. İnsanların arkalarına dönüp korktukları Gürcistan’daki tek yer burası…”

Eğer bir adrenalin bağımlısıysanız Gürcistan’ın en yüksek şelalesini ziyaret ederek kendinizi test edebilirsiniz. Buranın tertemiz çağlayan suyunu görmeye değer.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Antalya Haber Sunucu
meritking