Nilüfer Belediyesi’nden akademik odalarla yeni iş birliği – GÜNDEM

0

Nilüfer Belediyesi, Makine Mühendisleri Odası (MMO) Bursa Şubesi ve Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) Bursa Şubesi ile yeni bir iş birliği protokolü imzaladı. Protokol ile ekipman, tesis ve hizmet alanları envanterde kontrol edilecek. Nilüfer Belediyesi iş sağlığı ve güvenliği için 5 yıl boyunca periyodik olarak denetim yapıyor.

Hizmet kalitesinin artırılmasını ve kamu kaynaklarının etkin kullanılmasını hedefleyen Nilüfer Belediyesi, TMMOB'a bağlı meslek odaları ile çalışmalarını güçlendirerek sürdürüyor. Bu anlamda geçtiğimiz günlerde Makine Mühendisleri Odası Bursa Şubesi ve Elektrik Mühendisleri Odası Bursa Şubesi ile yeni bir iş birliği protokolü imzalandı.
Toplantıya Nilüfer Belediye Başkanı Şadi Özdemir, Belediye Başkan Yardımcıları Serpil Altun, Mahmut Demiröz, Okan Şahin, Nilbel AŞ Başkanı İbrahim Mart, TMMOB Makina Mühendisleri Odası Başkanı Ahmet İhsan Taşkınsel ve Bursa Elektrik Mühendisleri Odası Başkanı Burak Özgen ve yönetimi katıldı.

Protokole göre “İş Ekipmanlarının Kullanımında Sağlık ve Güvenlik Şartları Yönetmeliği”ne uygunluğun sağlanmasına yönelik çalışmalar gerçekleştirilecek. Odaların kendi yetki alanlarında hizmet vereceği protokolde, Nilüfer Belediyesi envanterinde ve ortak kullanım alanlarındaki ekipman, tesis ve hizmet alanları periyodik olarak kontrol edilerek raporlanacak. Nilüfer Belediye Başkanı Şadi Özdemir, Oda Başkanı TMMOB makine mühendisleri Bursa'da. Ahmet İhsan Taşkınsel ve Elektrik Mühendisleri Odası Bursa Şube Başkanı Burak Özgen tarafından imzalanan protokolle ilgili odalar 5 yıl boyunca düzenli çalışmalar yürütecek. Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Antalya Haber Sunucu
meritking